Górnicza karczma w Brzezince

Górnicza karczma w Brzezince Sobota, 3 grudnia 2022 Członkowie Stowarzyszenia Górników w Brzezince spotkali się z okazji Barbórki w Domu Strażaka. Do górniczej karczmy zaprosili przedstawicieli samorządowych władz i instytucji oraz miejscowych organizacji.

Brzezinka: kanalizacja sanitarna na ulicy Torowej

Brzezinka: kanalizacja sanitarna na ulicy Torowej Środa, 30 listopada 2022 Nowy odcinek sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości ok. 300 metrów objął ulicę Torową i fragment ulicy Górniczej. Inwestycję odebrano 29 listopada.

Czasowa zmiana linii nr 17

Czasowa zmiana linii nr 17 Piątek, 18 listopada 2022 Od 21 listopada 2022 r. (poniedziałek) autobusy linii nr 17 będą jeździć w obu kierunkach zmienioną trasą (ul. Brzozową do ul. Ofiar Faszyzmu) z pominięciem przystanków: Brzezinka ul. Sportowa i Brzezinka ul. Leśna.

ul. Torowa i ul. Górnicza w Brzezince zamknięte dla ruchu w dniach 24-26.10.2022 r.

ul. Torowa i ul. Górnicza w Brzezince zamknięte dla ruchu w dniach 24-26.10.2022 r. Piątek, 21 października 2022 Informujemy, że w związku z realizacja inwestycji pn.: "Budowa kanalizacji sanitarnej ul. Torowa i Górnicza w Brzezince" w dniach 24-26.10.2022 roku prowadzone będą roboty asfaltowe na tych ulicach. Drogi będą zamknięte dla ruchu samochodowego.

Dożynki w Brzezince - fotorelacja

Dożynki w Brzezince - fotorelacja Środa, 31 sierpnia 2022 Święto Plonów w Brzezince 27 sierpnia rozpoczęło dożynkowe nabożeństwo. Z kościoła parafialnego uczestnicy udali się na boisko LKS Iskra, gdzie odbyła się świecka część obchodów.

75 lat LKS Iskra Brzezinka

75 lat LKS Iskra Brzezinka Poniedziałek, 27 czerwca 2022 Historia Ludowego Klubu Sportowego Iskra Brzezinka sięga 1947 roku. W pierwszą sobotę lata zawodnicy, działacze i kibice rodzinnie świętowali jubileusz 75-lecia.

Utrudnienia w ruchu: Brzezinka, ulice Torowa i Górnicza

Utrudnienia w ruchu: Brzezinka, ulice Torowa i Górnicza Piątek, 10 czerwca 2022 Od 13 czerwca 2022 r. (poniedziałek) ulica Torowa oraz odcinek ulicy Górniczej w Brzezince będą wyłączone z ruchu.

Barbórka w Brzezince – fotorelacja

Barbórka w Brzezince – fotorelacja Poniedziałek, 6 grudnia 2021 Gwarkowie rozpoczęli świętowanie uroczystą mszą. 15-lecie Stowarzyszenia Górników w Brzezince było okazją do wyprawienia w remizie Jubileuszowej Karczmy Piwnej.

11 listopada w Brzezince

11 listopada w Brzezince Niedziela, 14 listopada 2021 Mszą za ojczyznę i słowno-muzycznym widowiskiem uczcili mieszkańcy Brzezinki Narodowe Święto Niepodległości.

Zebranie wiejskie, 21 września 2021

Zebranie wiejskie, 21 września 2021 Poniedziałek, 11 października 2021 Sprawozdanie z zebrania wiejskiego 21 września br.
Zawiera m.in. informacje o decyzjach ws. funduszu sołeckiego, o najważniejszych dyskutowanych sprawach i zgłoszonych przez uczestników wnioskach.

archiwum wiadomości