Garaż remizy w Brzezince po remoncie

25 lipca miał miejsce odbiór garażu remizy OSP Brzezinka. Wójt Albert Bartosz zaznaczył, że inwestycja w Brzezince jest źródłem szczególnej satysfakcji, ponieważ tutejsi strażacy nie tylko stawiają się na każde wezwanie, ale kiedy trzeba przyjść z pomocą, "wychodzą przed szereg".

Rozpoczęte w maju prace objęły remont ścian wewnętrznych i stropu, remont kanału i kanalizacji podposadzkowej, wykonanie posadzki epoksydowej, wymianę stolarki drzwiowej oraz modernizację instalacji elektrycznej i oświetlenia. Wydano na ten cel prawie 70 tysięcy złotych z gminnego budżetu.

W oficjalnym odbiorze przócz wójta Alberta Bartosza uczestniczyli również m. in. jego zastępca Mirosław Smolarek i prezes OSP Brzezinka Przemysław Jelonek.