Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Zaborzu

Kanalizacja sanitarnej w Zaborzu. Inwestycja obejmuje m.in. budowę sieci z prawej i lewej strony ...

Nazwa Inwestycji:

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej
w Zaborzu

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

3 483 035 PLN

Lokalizacja:

Zaborze

Opis Inwestycji:

Wybudowano 9.3km sieci, 2 tłocznie ścieków (przy ul. Gościnnej i przy ul. Borowiec, zabudowano 397 studni kanalizacyjnych) co umożliwi przyłączenie się do sieci ok. 160 gospodarstw domowych. Na budowę kanalizacji sanitarnej Wójt Gminy Oświęcim pozyskała kolejne środki zewnętrzne. Dotacja przyznana Gminie Oświęcim w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 opiewa na 50% wartości zadania i obejmuje m.in. budowę sieci z prawej i lewej strony ul. Grojeckiej i ul. Borowiec oraz dwóch tłoczni ścieków w Zaborzu. Całość tego etapu kanalizacji gminy zamyka się kwotą 3 483 035 PLN a wykonawcą była firma PUPH „SARMATA” sc Barwałd Średni 282.