Spotkanie z przedszkolakami z Brzezinki

Dzieci dowiedziały się wiele o historii i teraźniejszości Rajska i Brzezinki...

31 maja odwiedziły nasze przedszkole dzieci z Przedszkola Samorządowego w Brzezince wraz z opiekunami i dyrektorem przedszkola p. Jolanta Jędras. Spotkanie zorganizowano w ramach realizacji innowacji pedagogicznej w oddziale rajskich Żabek pt. „Poznajemy Gminę Oświęcim”. Wizyta i wspólne zajęcia i zabawy przebiegały w przemiłej atmosferze. Dzieci z obydwu przedszkoli dowiedziały się wiele o historii i teraźniejszości rodzimych miejscowości: Rajska i Brzezinki. Przedszkolaki z Brzezinki przywiozły ze sobą przepiękne, samodzielnie wykonane prace plastyczne przedstawiające ważne miejsca, piękno i uroki swojej wioski. Przedszkolaki z Rajska pochwaliły się paszportami „Mały Mieszkaniec Gminy Oświęcim”, które w ciągu roku systematycznie wzbogacają. Podczas zajęć wszystkie dzieci wykonały prace plastyczno-techniczne - kolorowe ptaszki z papieru, które mają im przypominać o dzisiejszym spotkaniu oraz o rewizycie dzieci z Rajska w Brzezince zaplanowanej na 13 czerwca. Po wspólnym poczęstunku, wzajemnych podziękowaniach i podarunkach pożegnaliśmy miłych gości. Dziękujemy społeczności z PS w Brzezince za fantastycznie spędzony czas!!!