Kobiecy Klub Piłki Nożnej ISKRA Brzezinka z dotacją z FIO Małopolska Lokalnie

Klub pozyskał dotację w kwocie 5.000 zł w ramach projektów rozwojowych na rok 2018 z FIO Małopolska Lokalnie - Północ. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu biurowego oraz sprzętu sportowego dla zawodniczek.

FIO Małopolska Lokalnie - Północ jest programem wspierającym mieszkańców północno-zachodniej części województwa małopolskiego, którzy angażują się w działania na rzecz rozwoju i wzmacniania lokalnych społeczności.

Gmina Oświęcim od wielu lat współpracuje w ramach programu, będąc amabasadorem programu na teren powiatu oswięcimskiego. W Urzędzie Gminy Oświęcim rokrocznie odbywają się spotkania i szkolenia, na których przekazywane są najważniejsze informacje dotyczą FIO Małopolska Lokalnie, a zaiteresowani otrzymują wsparcie w napisaniu skutecznego wniosku. Nie inaczej było w tym roku w przypadku Kobiecego Klubu Piłki Nożnej ISKRA Brzezinka.

Operatorem programu na terenie m.in. powiatu oświęcimskiego jest Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze.

Autorem zdjęcia grupowego drużyny KKPN ISKRA jest S23 Sebastian Smelkowski.